KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406272
nr 1540 6272
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, landskap, yttermått inklusive ram: 28x36cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:26:05
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)